Termín: 17.-19.1.2020

Program:

pátek:

– ubytování v místních ubytovacích zařízeních. Škola zase nebude k dispozici.

– večeře, přípitky, diskuse v hospodě Mexiko. Je to ve Sklenařicích jediná hospoda, máme ji rezervovanou od cca 18:00 pro nás. My dorazíme v cca těch šest …

– přinesu zase čamburínu

– upřesňování programu na sobotu, hlavně toho individuálního

– letos by možná mohla být i kytara a nějaký to hulákání 🙂

sobota:

– ranní a dopolední běžky, lyžování, procházky, jiné sněhové či holomrazové hrátky 

 

 

 

– oběd v hotelu Na vyhlídce v Kořenově. Tradiční kvalitní gastronomie. Máme rezervováno od 12:00 do 16:00. Bude asi dobře, když nedorazíme všichni najednou nebo nebudeme chtít najednou jíst, tomu napomůže další bod programu.

– Do Kořenova se dá dojet na lyžích, dojít pěšky, dobobovat nebo dosáňkovat. Ale doporučuju se kousek popovízt autem, hlavně kvůli zkrácení cesty zpět a možnosti účastnit se už pozdně odpolední dětské diskotéky na Mexiku. Toto platí hlavně pro odětený. Cestou rozhledna Štěpánka, tu musíte vidět!

– ZOB – zimní orientační běh. Měla by být možnost na něj vystartovat od 12:00 do 15:00. Uvidíme podle momentální situace, ale vím, že nebude na déle než 60 minut. Zopakujeme model, kdy máme jen jednu kategorii a bonifikujeme odětený týmy.

– diskotéka na Mexiku od 18:00, děti i dospělí povinně v kostýmech – téma NÁRODY SVĚTA.

  

– vyhlášení výsledků ZOBu cca od 19:30, promenáda masek dětí a ocenění všech dětí, rozdání hlasovacích lístků pro dospěláckou kategorii

– vyhlášení nejlepšího dospěláckého kostýmu cca ve 20:30

– volná zábava pro nespavé děti a dospělé  – od 21:00

– celý večer bude opět k dispozici čamburína

– celý večer budeme také vzpomínat na zesnulého Lombarda

neděle:

– volný program, procházky, běžky, sjezdovky

– doporučený oběd na Prdku nebo U čápa, kde je možné vystoupat na Cimrmanovu rozhlednu nebo zajít i do mistrova muzea.

UBYTOVÁNÍ:

Každý si ubytování zařizuje sám, řadím je podle mého doporučení. Rozhodně ale doporučuju včasnou rezervaci, obvykle se to rychle plní a já to tu pak škrtám, když mi dáte vědět, že tam mají plno.

U bratránka Pepy Haby (naproti Mexiku) – tel. 773744691 – tam je 12 postelí (pokoje pro 4,4,2,2) – doporučuju pro rodiny s dětmi.

Ubytování je také možné na Mexiku – kontakt je Dušan Kašťák, tel.: 603519175

Stodoly – asi 200 metrů pod Mexikem. Bývá problém vzít si to pouze na víkend. 🙁

Penzion Harry – asi 300 metrů od Mexika, směrem k lyžařským vlekům, nad Metlákem. Obnovují provoz a nebude to tam špatné!

Penzion Sklenařice 193 a Skleničkov – asi 350 metrů od Mexika, kousek od školy. Jsou to dva nově rekonstruované penziony v rukou jednoho majitele. Teda … nevím, každej rok mají web na jiné doméně, nejde se v tom vyznat …

Privat Kučera – asi 600 metrů od Mexika, směrem na Jabloneček, tj. ještě dál, než je škola. Loni tam docela dost lidí bydlelo, ale asi by zase spíš chtěli skupinu.

Případně jsou další možnosti v okolí (doporučuju Vysoké nad Jizerou), podívejte se na serveru Českých hor nebo na E-chalupách.

Kdo má tedy zájem dorazit, ať se přihlásí níž ve formuláři.
Seznam přihlášených je tady.

Akce Sklenky 2020

  • Warning: Undefined array key "default" in /www/doc/www.sklenarice.com/www/wp-content/plugins/wordpress-form-manager/formelements/formelements.php on line 23